Užsakykite prekes tel. 86 2222 595 9-18 val. arba el. paštu info@mangas.lt
Prekių krepšelis
0 prekė(s) - 0,00 €
Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Visi straipsniai

3D televizoriai ir TV jungtys
   Tiek LCD (LED), tiek plazminiai televizoriai gali palaikyti 3D formatą. 3D technologijai išgauti yra naudojamos 2 filmavimo kameros, kurios tą patį vaizdą įrašo skirtingu kampu. Taip nufilmuoti kadrai ekrane matomi sudvejinti. Akiniai šį vaizdą išskaido ir kiekvieną skirtingu kampu nufilmuotą vaizdą rodo skirtingai akiai. Taip susidaro gilumo įspūdis. Yra dvi 3D technologijos – Passive ir Active: * Passive 3D naudoja ekraną su poliarizuotu filtru..
Skaityti toliau
LED,Plazma ar LCD?
LED,Plazma ar LCD? - 2014/10/07
   Iš esmės yra dviejų tipų televizoriai – LCD ir Plazma. Kita kategorija – LED, iš tikrųjų yra LCD tipas tik plonesnis ir sunaudojantis mažiau elektros energijos nei įprasti LCD. Dauguma šių ekranų siūlo gerokai platesnį stebėjimo kampą nei ankstesni ekranų tipai. Šiuo atžvilgiu geriausias būtų Plazmos ekranas, kuris suteikia beveik neribotą žiūrėjimo kampą (apie 160 laipsnių) tiek horizontaliai, tiek vertikaliai – ryškus vaizdas pr..
Skaityti toliau
Kaip išsirinkti televizorių - ekrano dydis
   Pirmiausia reikia išsirinkti tinkamą ekrano dydį. Paprastai mažesni nei 30 colių (76 cm) televizoriai yra skirti miegamiesiems ar virtuvėms. Svetainėje ar kambaryje, kuriame nuolat būname ir praleidžiame vakarus, renkamės didesnius televizorius. Lietuviškos svetainės svetainei nelygios (butas, namas, salės ir t.t.), todėl nereikėtų pamiršti įstrižainės ir žiūrėjimo atstumo taisyklės. Jei ketinate prie televizoriaus prijungti namų kino sistemą, įsitikinki..
Skaityti toliau